www.gory.info.pl
Ośrodek Wypoczynkowy "Światowid" Powrót do serwisu

Informator Turystyczny www.gory.info.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ośrodek Wypoczynkowy ŚWIATOWID

Kino  ŚWIATOWID

 Polanica Zdrój jest najnowszym i najnowocześniejszym uzdrowiskiem w Kotlinie Kłodzkiej. Po obu stronach przepływającej przez miasto rzeki Bystrzycy Dusznickiej ciągnie się odbudowany po powodzi deptak, będący ulubionym miejscem spotkań gości oraz mieszkańców Polanicy Zdroju. Świetnym miejscem do tego są liczne tutaj kawiarenki i ogródki piwne. Część uzdrowiskową otacza park zdrojowy, pełen starych, uznawanych za pomniki przyrody drzew egzotycznych krzewów: różnokolorowych azalii, rododendronów i magnolii. Polanicki park zdrojowy przechodzi w naturalny las. Nieopodal wejścia do parku znajduje się pijalnia wód mineralnych.


   Ośrodek Wypoczynkowy "Światowid" znajduje się w samym centrum Polanicy Zdroju, przy głównym Deptaku. Pokoje dla Gości znajdują się w budynku Kina "Światowid", co jest dodatkową atrakcją tego miejsca. W tym samym budynku jest także kawiarnia, gdzie można wypić wyśmienitą kawę i zjeść lody własnej produkcji a także inne słodkie "co nieco" oraz optyk. W okresie letnim przed kinem rozstawiamy ogródek piwny.

Dzień

Godz.

Tytuł filmu

Gatunek

Czas

Od lat

www.gory.info.pl www.gory.info.pl www.gory.info.pl Chwilowo kino nieczynne
Ośrodek Wypoczynkowy
ŚWIATOWID

Zdrojowa 5
57-320 Polanica-Zdrój

tel. 748681363 od godz.
16.00
tel. 748681930
tel. 692608347
Kino "Światowid wyposażone jest w nowoczesny stereofoniczny system nagłośnienia - Dolby Stereo SR

  Z Polanicy-Zdrój można zaplanować sobie wycieczki w Góry Stołowe i Bystrzyckie. Niedaleko jest także do głównych ośrodków narciarskich na Ziemi Kłodzkiej i dlatego w okresie zimowym Polanica jest świetną bazą dla miłośników białego szaleństwa. W ciągu 30 minut można dojechać do Zieleńca - znanego ośrodka sportów zimowych, niewiele dalej jest do do Czarnej Góry.


Blisko znajdują się także przejścia graniczne z Czechami: Kudowa-Słone, Boboszów..  


         Właściciel porozumiewa się z Gośćmi także w języku angielskim.


Po uzgodnieniu można ze sobą przywieźć swojego ulubionego czworonoga.

Kino zastrzega sobie prawo zmiany w repertuarze !REPERTUAR KINA Poniclaa-Zdrój
Oferta ośrodka
Cena 30 zł/os + opłata klimatyczna
KINO NIECZYNNE